Efachmann.de

O nás

Marko Dubaj konateľ spoločnosti

Vážení priatelia,

aktivity spoločnosti eFACHMANN s.r.o. sú zamerané na sprostredkovanie pracovných príležitostí na zahraničnom trhu v rámci Európskej únie. Od roku 2010 pôsobí naša spoločnosť hlavne na nemeckom trhu.

Piliere spoločnosti ako dostatočné finančné a technické zabezpečenie, skúsenosti a profesijne zdatný tím spolupracovníkov, moderné postupy a procesy zabezpečujú vysoký štandard spokojnosti našich zahraničných obchodných partnerov. Dlhodobým zámerom spoločnosti eFACHMANN s.r.o. je vybudovanie stabilnej a finančne sebestačnej spoločnosti.

Efektivita a operatívnosť nášho pracovného tímu spolu s kvalitou a skúsenosťami našich spolupracovníkov tvoria predpoklad na úspešný rozvoj spoločnosti. Neváhajte využiť naše služby a kontaktujte nás.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Strategickým zámerom našej spoločnosti je zabezpečovať služby najvyššej kvality pre stále sa rozširujúci okruh zahraničných zákazníkov. Sme profesionálna spoločnosť s dlhodobými skúsenosťami v oblasti náboru.

My Vám ponúkame jedinečnú príležitosť ako získať status plnohodnotného spolupracovníka využiť svoje odborné znalosti v práci, ktorá Vás napĺňa a uplatniť sa ako profesionál v zahraničí.