Efachmann.de

Ako na to

Kontaktujte nás
alebo sa registrujte

Získajte
pracovnú ponuku

Vybavíte si
potrebné dokumenty

Vycestujete, ubytovanie
Vám vybavíme

Pracujte svedomite

REGISTRUJ SA

Ak Vás naša ponuka oslovila registrujte sa
bezplatne v registračnom formulári.

OTÁZKY A ODPOVEDE

1. Ako nás môžete kontaktovať a aké sú podmienky registrácie?

Kontaktovať nás môžete telefonicky, mailom alebo priamo cez vyššie uvedený bezplatný registračný formulár.. Registrácia každého spolupracovníka prebieha v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov. V prípade záujmu nám prosím zašlite životopis, kópiu občianskeho preukazu, kópiu živnostenského listu, kópiu zdravotnej kartičky, certifikáty dokazujúce Vaše odborné znalosti.

2. Aká je forma spolupráce s našou spoločnosťou?

Po registrácií Vás kontaktujeme, ak ste vhodný uchádzač na daný projekt. Podmienkou pri registrácii každého nášho spolupracovníka je aktívna živnosť, zodpovedajúce vzdelanie v odbore, pracovné skúsenosti, komunikatívna znalosť nemeckého jazyka. Dlhoročnými skúsenosťami vieme poskytnúť služby na profesionálnej úrovni pre zamestnávateľov a rovnako aj pre spolupracovníkov.

3. Je hradené ubytovanie a cestovné náklady?

Ubytovanie si každý spolupracovník v našej spoločnosti hradí sám. Naša spoločnosť zabezpečuje len miesto ubytovania, ktoré sa snažíme nájsť za vhodných podmienok, čiže blízko každého projektu a s nízkou cenou prihliadnúc nato, aby bolo na úrovni.

4. Aká je dĺžka turnusov?

V rámci Nemecka sú to 4 - týždňové alebo 6 - týždňové turnusy.